רוני דוניץ אימון אישי ועסקי

אימון להצלחה בקריירה

אימון להצלחה בניהול ובקריירה. לומדים לקבל החלטות טובות
מתקשה לממש את הפוטנציאל האישי שלך בעבודה? מרגיש שאינך יודע איך לייצר לעצמך הזדמנויות מקצועיות לצמיחה ולקידום? באימון להצלחה בניהול ובקריירה, אהיה עבורך הפרטנר לחשיבה, תכנון וקבלת החלטות קשות. בעזרתי תוכל ליצור סביבך רשת קשרים מניבה, תעיז ליזום מה שלא העזת עד כה, תגבש, תתכנן וגם תוציא לפועל את מפת הקידום שלך, על פי רצונך ומאמציך. כי החיים קצרים מיד לוותר על הדברים החשובים לנו ביותר.

 

 

אודות רוני דוניץ, מאמן עסקי בכיר ומוביל את פיתוח המאסטרמיינד בישראל, מעמיד לרשות מתאמניו ולקוחותיו כ- 8 שנות ניסיון וכ- 4000 שעות אימון. במהלכם ליווה מנהלים רבים לפיתוח עסקי, ניהול עצמי, שינויי קריירה והגשמה עצמית, ואף הרצה במגוון נושאים הקשורים לעולם האימון האישי והעסקי. בעברו עסק כ-15 שנה בפיתוח עסקי בינלאומי בתחומי הביוטכנולוגיה וההיי-טק. קודם לכן שהה כחמש שנים במזרח הרחוק, שם עסק בהדרכת אנשי עסקים, לימוד תרבויות, שפות, אמנויות לחימה ושיטות רפואה מקומיות.

לקוחות מספרים על אימון להצלחה בקריירה עם רוני:


הצלחתי להתקדם בניהול כאשר רוני דוניץ מאחורי

שרון דורון מנהל חברת אבטחה סניף תל-אביב: “את רוני פגשתי לראשונה עם כניסתי לתפקיד בכיר בחברה בה אני עובדת. התהליך החל כחוויה מרתקת של חיבור לאני שלי. בעקבותיו הגיעו הגדרת הרצונות, החלומות, השאיפות והיכולות. המחויבות לתהליך הביאה עימה תוצאות. הגדרת יעדים ומשימות תחומים בלו”ז חייבו אותי להתמודד ולהוציא מהכוח אל הפועל את המסקנות שאליהן הגעתי במהלך האימון.

ניתוח מצבים, קריאת המפה הפוליטית הפנים- ארגונית והכנה נכונה למצבים משתנים אפשרו לי להתקדם בתוך הארגון.  מנהל בתפקיד חדש זקוק לתמיכה, ליווי, ואדם חיצוני שעימו יוכל להתייעץ ואשר ישקף לו את התמונה האמיתי.

ברמה האישית, גיליתי יכולות שלא ידעתי שהיו טמונות בי, הגדרתי מחדש את השאיפות האישיות שלי, כיום הדרך ברורה יותר ואין לי ספק שאגיע לכל מטרה שהצבתי לעצמי להצלחה בניהול ובקריירה.

רוני, אתה אדם מדהים, כל אדם שיזכה לעבוד עמך ייהנה לא רק מיכולות האימון  אלא גם מהניסיון העסקי המצטבר שלך. אמנם האימון הסתיים (או שלא, הרי כל החיים הם אימון ארוך..) , אבל הקשר והידידות יישארו לתמיד”.

 

——-

רוני שינה את כל התפיסה שלי על עולם האימון

אייזנברג תומר מנהל פרויקטים בכיר בחברת היי-טק: “אני ואימון אישי לא הולכים יחד, זה בניגוד להשקפת עולמי ואני לא צריך את זה. זו הייתה נקודת ההתחלה של האימון שלי עם רוני, אליו הגעתי במקרה דרך חבר משותף. היות והייתי בתקופת משבר חשבתי לעצמי שלהזיק זה לא יזיק. ננסה שעה אחת ואז נסיים את הסיפור. השעה נמשכה מעל חצי שנה ובסופה קבלתי תובנות ונקודות מבט על מצבים בחיים שונות לגמרי ממה שחשבתי בעבר.

רוני בדרכו המיוחדת, מציף את הבעיות וההתלבטויות וביחד בונה שיטת אימון שלוקחת כול מצב או בעיה, קשה ככול שתהייה ,ומפרקת אותה לגורמים קטנים, שאיתם ניתן להתמודד. התחברתי למקצועיות של רוני, לדרך ניתוח הדברים שלו, ניסיונו האישי בתור מאמן ובמיוחד לאווירה הפתוחה והחופשית שהצליח לייצר. היום אני מיישם את דרכי ההתמודדות והשיטות הלכה למעשה. וזה עובד”

 

הייתי זקוק לדחיפה של רוני לצאת מאזור הנוחות

אורי מנהל בכיר בחברת היי-טק בינלאומית: “בהסתכלות אחורנית על מטרות האימון שהצבתי לעצמי ולרוני אני יכול לומר בלב שלם כי אני מרוצה מהתוצאות. בתחילת האימון כתבתי לעצמי: סה”כ אני פועל מתוך הרגשת שיתוק ואני מעונין להיות ממוקד מטרה, עם הבנה ותוכנית פעולה למימוש המטרות. היום לאחר עבודה קשה (ושלא יהיו לכם אשליות – אימון זה עבודה קשה), ושינוי דפוסי התנהגות שהיו טבועים בי שנים, אני יוצא לדרך חדשה. הדרך עדיין ארוכה למימוש מטרותי אך אני מאמין כי ברשותי כלים טובים יותר להתמודד עם “האתגרים” שבדרך.

תודה רבה על היכולת להקשיב, לנער, לשקף ועל העצות הפרקטיות ותודה רבה על כך שעזרת לי לצאת מאזורי הנוחות שלי – ההישג המשמעותי ביותר שהשגתי באימון, אותו אני מתכוון למנף קדימה להצלחה בניהול ובקריירה.


======================

רוני ביטל את חוסר הוודאות המאפיין את חייו של יזם

גיא מושקט מנכ”ל ויזם ניו יורק: “הגעתי לשלב בחברה שהרגשתי שחסרים לי כמה דברים הקשורים לביצוע. הייתי צריך משהו שיכניס אותי לתלם בצורת חשיבה חדשה להגיע לשלב הבא. חשבתי שכמו בכל תחום ובתחרות ריצה, צריך להתאמן כדי להצליח וקיבלתי המלצה להתאמן אצל רוני דוניץ על מנת להצליח גם הפעם.

באמצעות האימון, הצלחתי להציב לעצמי מטרות והגשמתי כמעט את כולן. צורת המחשבה ודרך העבודה והדחיפה של רוני עזרו לי להגיע לדברים ארגוניים שהייתי זקוק להם, כגון: ארגון המשימות, רשימות, הצבת יעדים, פרישת אפשרויות שונות וניתוח מצבים וסיכונים.

הרגשתי שרוני מאוד תומך ואופטימי והתמיכה הזו מאוד עזרה לי בזמנים הקשים ומלאי חוסר וודאות המאפיין את חיי היזם. עם רוני השיחות התרכזו בהצפת הבעיות וניסיון לפתור אותם ביחד בסיעור מוחות, ותמיד הרגשתי בסוף שאני קיבלתי את ההחלטה. כשאתה לבד ועוסק בכיבוי שריפות, עזרה כמו זו של רוני העניק לי, חשובה מאוד. רוני באמת היה כאילו חלק מהמבצע.

 

 

 

The Key to success: leveraging personal values, skill and initiative VP International hi-tech company.

Linda was on a well-regarded middle manager of a major international hi-tech company. However, when she first came to Ronnie Dunetz her life was one big pile of stress: she was literally drowning in her work, working around the clock, investing all her energies at work, feeling “burnt out”, discouraged, and having lost the “spark” she once had.

The three-month coaching period with Ronnie, made significant changes in her life, as for the first time many internal doors were opened, those which were previously closed or issues that were usually shoved under the carpet. The coaching first centered on what was important for Linda in self-actualization and self-development. Through coaching, Linda began to deal with the really important questions – with her own needs, values and goals in life. Ronnie helped her grow and expand from a narrow focus on her work, from being a “slave” of work, to a saner broader integrated outlook where her professional and personal goals took an important role.

Linda blossomed during her first coaching period, going boldly towards making decisions of the type she never felt she could make and taking positions to get for herself things she never conceived having. She expanded her network, made a firmer name for herself in the company and success continued to find her. Six months after beginning her coaching Linda was transferred to a prestigious relocation and promoted to VP. She continued to work with Ronnie for some time as she dealt with hi-level customers and challenges.

צלצלו וקיבעו פגישה אישית ללא התחייבות: רוני דוניץ 054-6652818