רוני דוניץ אימון אישי ועסקי

אימון לשיפור תוצאות ניהוליות

אימון לשיפור תוצאות עיסקיות. מצעידים את העסק קדימה

מרגיש לבד בנטל קבלת החלטות וניהול העסק? עסוק מדי בכיבוי שריפות במקום לנהל, לשווק ולשפר את ביצועי המערכת? באימון עסקי לשיפור תוצאות עיסקיות נחגור אותך טוב-טוב במושב הנהג, נשים שתי ידיים על ההגה, נעמיד לצידך אדם שכל כולו מגוייס לסייע לך להתגבר על אותם מחסומים שעוצרים אותך מלהתקדם ולצמוח במהירות וביעילות – וקדימה לעסק…

בתהליך אימון עסקי לשיפור תוצאות עיסקיות תלמד לקבל החלטות טובות יותר, תמצא זמן לשווק את העסק ותגלה שאפשר לנהל גם את העסק וגם את החיים האישיים בדרך טובה ויעילה.

רוני דוניץ, מאמן עסקי בכיר ומוביל את פיתוח המאסטרמיינד בישראל, מעמיד לרשות מתאמניו ולקוחותיו מעל שבע שנות ניסיון וכ- 4000 שעות אימון. במהלכם ליווה מנהלים רבים לפיתוח עסקי, ניהול עצמי, שינויי קריירה והגשמה עצמית, ואף הרצה במגוון נושאים הקשורים לעולם האימון האישי והעסקי. בעברו עסק כ-15 שנה בפיתוח עסקי בינלאומי בתחומי הביוטכנולוגיה וההיי-טק. קודם לכן שהה כחמש שנים במזרח הרחוק, שם עסק בהדרכת אנשי עסקים, לימוד תרבויות, שפות, אמנויות לחימה ושיטות רפואה מקומיות.

לקוחות מספרים איך שיפרו תוצאות ניהוליות בעזרת רוני דוניץ:

כשאתה מתאמן עם רוני דוניץ, אתה אף פעם לא ממש “לבד בעסק”

ר.ס , שרותי תרגום ועריכה: “פניתי לרוני בתקופה שהעסק העצמאי שלי היה בתנופת צמיחה כדי שיעזור לי לנהל צמיחה זו בצורה הטובה ביותר. מצאתי אדם אינטליגנטי, פתוח, קשוב וממוקד שעזר לי לא רק לשפר את העסק אלא גם לחדד את סדרי העדיפויות שלי בשאר תחומי חיי האישיים והמקצועיים.

נהניתי לעבוד עם רוני. הוא בעל שילוב נדיר של ידע מקצועי וכישורים ויחד עם זה מסור בכל לבו למאומניו. במהלך תקופת האמון הוא הזמין אותי להתיעץ עמו לפי הצורך גם בין הפגישות. בפועל ניצלתי אפשרות זו כדי להתיעץ אתו בזמן אמת על ניהול משברים ומשאים ומתנים והרגשתי את תמיכתו בכל צעד. גם אחרי סיום האמון הוא ממשיך לחשוב עלי ולהפנות אלי הזדמנויות עסקיות מתאימות לי שנקרות בדרכו, וכל זה מעל ומעבר לציפיות שלי ממנו כמאמן”.

 

——

כך עברתי מיזמות לניהול עסק

ברוך בקר יזם ומייסד “דרך המלח”: “עד שהגעתי לרוני דוניץ התרגלתי לשנים רבות של ניהול על פי “כיבוי שריפות” התמסרות לצורך המיידי ומתן פתרונות במקום. בעבודתי עם רוני התחלתי להסתכל אחרת ולהחליט באיזה כוון אני הולך. ככל שהעסק שלי גדל, גדל גם הצורך שלי להיכנס לצורת עבודה שאפשרה לי לדעת מתי צריך לנתק את הפלאפון, להאציל סמכות, מתי להגיד “לא” ומתי ואיך לבנות מיקוד. לא תמיד קל לי לשתף מישהו אחר בדברים האלה, אף פעם לא עשיתי את זה. האימון עם רוני דוניץ הוא נכס חשוב עבורי ועכשיו שמתחילה הפעילות של העסק בעולם אני רואה את החשיבות לעשות את זה גם “באנגלית” וגם ב”אמריקאית”- וכמובן, עם רוני הגעתי גם פה לכתובת הנכונה”.

——

כך פרצתי את מעגל הקסמים עם רוני דוניץ

נועה ברקוביץ: …כמו בדיחה טובה בידיש שמספרים בעברית ואומרים: “ביידיש זה נשמע יותר טוב” אז באנגלית זה נשמע יותר טוב : Breaking through the vicious cycle. מעגל קסמים בעברית, יכול להיות גם חיובי וגם שלילי. אבל אני הייתי ב- vicious cycle, מעגל אינסופי של חסמים וחסימות. אחרי שבועיים אימון החלו הקבעונות להיסדק. אחרי שבועיים נוספים, התוצאות כבר נראו בשטח. רוני, בפשטות, ישירות, מעשיות, תפיסה מהירה, חופש מחשבה, אמפטיה וחריפות, וללא גינונים מיותרים, עזרת לשחרר פקקים, כמו שמשחררים גב תפוס. רוח העשיה המשותפת הזו, מלווה אותי גם לאחר תקופת האימון, ומשרתת אותי בהמשך הדרך. בתודה ברכה והצלחה”.

——

רוני הוא תותח לייזר ההופך את המתאמן לתותח לייזר עבור עצמו

גדעון יובל שירותי נגרות עיצוב, תכנון וייצור רהיטים: “מה שמבדיל אור לייזר מאור רגיל והופך אותו לבעל עוצמה כל-כך אדירה הוא שאור הלייזר, בניגוד לאור רגיל הוא אור ממוקד לחלוטין ושכל הגלים בו נמצאים בסינכרוניזציה מוחלטת. מה שמבדיל את רוני דוניץ מאנשים אחרים זה שרוני דוניץ הוא תותח לייזר. רוני דוניץ גם הופך את לקוחותיו לתותחי לייזר. קשה לתאר את השינוי בחיי של כל מי שעבר אימון אצל רוני במילים שהרי זהו שינוי שצריכים לחוות בכדי להבין את עוצמתו. רוני דוניץ הקנה לי את הכלים למצוא פוקוס, כיוון והחלטיות שלא ידעתי שקיימים בי. והתוצאות לא איחרו לבוא. ישנן מעט השקעות שמניבות תוצאות ותשורות כה מרשימות”.

——

התלבטתי אם לסגור את העסק, עד שעשיתי קצת סדר עם רוני

יובל קליין בעלים של  בית ספר לטניס: “לפני כשלושה חודשים עמדתי בפני החלטה קשה: האם לסגור את העסק או לנסות להציל אותו? למרות שאני רק בן 24, ידעתי עסקים שונים וחוויתי קשיים ואכזבות בעבר. בעקבות המלצה, הגעתי לרוני בתקווה שיעשה לי קצת סדר בעניינים.

לאחר תקופת אימון של 3 חודשים בהם רוני עזר לי לעשות סדר ולראות את התמונה ברורה, הצלחתי להתמקד בדברים החשובים ולהציב לעצמי מטרות לשנה הקרובה. היום לאחר 3 חודשים, כבר הגעתי למטרה שהצבתי לעוד חצי שנה! ולחשוב שרציתי ל”סגור ת’בסטה”. תודה רבה רוני!”.

גם כששניים צריך שיהיה עם מי להתייעץ

מירב וברוך צדקה”, Bigפתרונות מחשוב” http://www.big-solution.co.il: “הקמנו את החברה שלנו לפני כשלוש שנים וחצי. מאז, תודה לאל, גדלנו אבל מצד שני היינו תקועים בלופ של כמה לבטים בתחום העבודה ובתחום האישי. לא קל לנהל עסק עם אותו אדם שאיתו אתה גם מנהל את כל החיים! החלטנו פה אחד, בעלי ואנוכי, כי אנו זקוקים למישהו שימקד ויכוון אותנו לעבר המטרות והיעדים שלנו, כי לפתע הרגשנו שאנחנו לבד שם בעסק ואין לנו עם מי להתייעץ.

את רוני דוניץ הכרנו מקבוצת BNI וכפי שתמיד אני דוגלת, כעיקרון חיים, אל תתפשרי ולכי רק לטובים ביותר. קבענו אימון אישי שלקח כשלושה חודשים. במשך תקופת האימון, רוני חולל פלאים בכמה מישורים: במישור האישי הקוגניטיבי של כל אחד מאיתנו ובמישור העסקי. אני חייבת לציין (גם בשם אישי היקר) כי האימון לא רק שעזר לנו אלא מיקד וכיוון אותנו הישר לכל המטרות שלנו. בלי רוני היינו ממשיכים להסתובב בסחרור המטורף של החיים ללא יכולת לייעל ולמקד את חיינו”.

——

 

באימון עם רוני דוניץ הבנתי שאפשר גם להיות מי שאני וגם להרויח כסף!

יעל אסף דרך הפלמנקו רקדנית, כוריאוגרפית, יוצרת מורה ומכשירה לבבות: פעם חשבתי שיש אנשים שעושים מודעות ויש אנשים שעושים כסף. או – או. אחרי האימון איתך נפתחה האופציה: גם וגם. עולם העסקים נראה לי זר, קר ומנוכר ונודף ריח של שעמום. מן אזור של האנשים “הגדולים” בעולמם המחושב חסר החן. ואז פתאום כמו בכוריאוגרפיה הבנתי שהגבול והבהירות הן המפתח ליצירה – לחופש!

הבנתי שעולם העסקים גם הוא מן לונה- פארק גדול, מעניין ומלא אפשרויות וכמו תמיד “והעיקר: לא לפחד כלל”. במקצועי אני רקדנית פלמנקו, כוריאוגרפית ויוצרת פרויקטים ייחודיים דרך הפלמנקו: להקת הקשישים “קשיש-שש-עשרה” עבודה עם אסירות בכלא, אנשים בעלי פיגור שכלי, פגועי נפש, ילדים מחוננים שחקנים וכמובן רקדנים מקצועיים. כלומר, בשטח היצירתי העזתי בגדול. בעקבות האימון, החלטתי שגם בלונה- פארק של “הגדולים” אני משחקת ואני פותחת בית ספר משלי: בית ספר דרך הפלמנקו. אני מרכזת עם כוחותיי, מקבעת אותם ועמם עפה למרחב. תודה רבה רוני!!! ”.

Ronnie Dunetz: emotional intelligence in tandem with coaching expertise

I approached Ronnie one year ago. At that time, I had a feeling of stagnation in my professional life, despite my success. This feeling arose from the fact that, although I am quite successful in the academic field and the quality of my work is excelent, I was not making enough money and was spending too much time on working extra hours to earn the well deserved income. Ronnie helped me find practical solutions for immediate progress, and start new projects with the time that I did’nt have. Today, a year later, I have even added more work to my heavy workload, and thanks to Ronnie I manage to exploit my time and resourcess much more successfully.

To me, among Ronnie’s many coaching abilities, the most important is his capacity to adapt himself to his clients’ skills and emotional aspects. I can equally imagine him succeeding with self-centered, even arrogant clients as well as with sensitive, less self confident but ambitious individuals.
Nathan Watemberg, MD

צלצלו וקיבעו פגישה אישית ללא התחייבות: רוני דוניץ,  054-6652818