רוני דוניץ אימון אישי ועסקי

אימון לשינוי קריירה

אימון לשינוי בקריירה. די לתירוצים, בואו נביא יחד את השינוי
נמאס לך מהעבודה שלך? רוצה לצאת לדרך חדשה אבל לא יודע איך ומה? בתהליך אימון עסקי לשינוי בקריירה, לקוחותי נרתמים להצלחת פרק חשוב מאוד בחייהם, במקום בו רבים אחרים היו מקטרים ונתקעים. במסגרת אימון לשינוי בקריירה נזהה את הכיוון החדש בחיים, נפרוש וננתח אותו מכל הכיוונים, נעשה שימוש בכלים שיאפשרו את לקיחת הצעדים הראשונים וניצור יחד מסגרת מעצימה שתאפשר לך להמשיך הלאה בהצלחה ובביטחה.

רוצה להתנסות בתהליך אימון אבל אין לך את הזמן או את המשאבים לכך? חושב שאימון יכול להצעיד אתוך קדימה אבל התהליך ארוך ומרתיע? הרשו לי להציג תוכנית בשם אימון לייזר, הבנויה כך שניתן ליהנות מפירות האימון בדרך מהירה וממוקדת. אימון לייזר קצר מועד – ככה זה עובד.

אודות רוני דוניץ: מאמן עסקי בכיר ומוביל את פיתוח המאסטרמיינד בישראל, מעמיד לרשות מתאמניו ולקוחותיו מעל שבע שנות ניסיון וכ- 4000 שעות אימון. במהלכם ליווה מנהלים רבים לפיתוח עסקי, ניהול עצמי, שינויי קריירה והגשמה עצמית, ואף הרצה במגוון נושאים הקשורים לעולם האימון האישי והעסקי. בעברו עסק כ-15 שנה בפיתוח עסקי בינלאומי בתחומי הביוטכנולוגיה וההיי-טק. קודם לכן שהה כחמש שנים במזרח הרחוק, שם עסק בהדרכת אנשי עסקים, לימוד תרבויות, שפות, אמנויות לחימה ושיטות רפואה מקומיות.

לקוחות מספרים על אימון עם רוני:

כך הפכתי ממנהלת תוכנה לבעלת חוות סוסים

רינה (40+): “במשך שנים שימשתי כמנהלת צוות תוכנה ואחרי מספר שנים מחוץ למעגל העבודה, אינספור הצעות עבודה שלא התאימו, קורות חיים רבים שלא נענו ותסכול הולך וגובר של “אין בשביל מה לקום בבוקר”, הרגשתי שמשהו חסר ושהחוסר הזה קשור בתשוקה לעבודה שיש בה הזדהות, הגשמה עצמית ועניין.

עבדתי עם רוני במשך 9 חודשים, מספר סמלי בהחלט, ובתקופה זו נולד תינוק חדש בדמות חוות סוסים. התהליך לא תמיד היה פשוט, הרי השדונים שבראש, קרי הסביבה הקרובה, המשפחה, החברים, כולם התרגלו למנהלת תוכנה ולא לבעלת חוות סוסים המשכימה קום להאכיל את הסוסים, לנהל עובדים, להתמקח עם ספקים ועוד פעולות רבות המאפיינות עסק חדש וצומח.

התמסרתי לתהליך אימון עם עבודה שיטתית, מחוייבת וממוקדת מטרה וביחד עם רוני עברתי משוכות רבות בדרך – וכאלה היו גם היו. מאז הברק חזר לעיניים וכבר היה למה לקום בבוקר..”

——


כך נולדתי מחדש כיזם בתחום איכות הסביבה

נתי יחיאב מנהל מפעל אבן קיסר שדות ים בעבר והיום, יזם בתחום איכות הסביבה: “הגעתי לרוני בצומת מרכזית בחיי. כבר היו רבים כאלה, אבל התגלגלתי בהם במסלול הידוע מראש של קריירה בתחום התפעול. הפעם הרגשתי שיש עוד שבילים שעלי לבדוק ואינני מוכן להיות עוד אבוב שיורד במורד הנהר. רוני הבין שאני מחפש את חופש הבחירה האמיתי שלי ועזר לי למצוא אותו. הוא לא ויתרגם כשמירב התשובות שלי הסתכמו ב”לא יודע”.

בעזרתו של רוני, מצאתי שוב את הדרייב לעשות את מה שאני טוב בו והפעם לבדי כיזם. ההתלהבות גדולה, ההרגשה נפלאה ואיתם הידיעה שהשמיים הם הגבול ושאני בדרך חדשה. הבחירה ביזמות עצמאית באה כתוצאה מהאימון עם רוני אשר אפשר לי לזהות את החוזקות שלי ולמנף אותם לבחירותי.

המלצתי החמה לכל אחד שרוצה לראות בצורה ברורה ונטולת עקבות את עצמו בהמשך הדרך.”

—–


כך פתחתי משרד  ע”וד עצמאי בעזרתו של רוני דוניץ

עו”ד לאה ש. : “הגעתי לרוני אחרי תקופה ארוכה בת למעלה מעשר שנים, בהם הייתי שכירה באחד המשרדים המוביליבתחום עיסוקי. בתקופה ארוכה זו למדתי להיות מומחית בתחומי, אולם מעולם לא רכשתי את הכישורים הדרושים לניהול עצמאי של עסקיי.

עמדתי באותה עת על פרשת דרכים, כשמגוון האפשרויות עומד לרשותי היה עצום, לכל אפשרות – יתרונות וחסרונות. מצאתי את עצמי מתלבטת ומתקשה לקבל החלטה בנוגע לבחירת האפשרות הטובה ביותר עבורי. רוני סייע לי להתמקד ולצמצם את מגוון האפשרויות ואף עזר לי לגבש את הביטחון כדי לבחון ולבחור באפשרות אחרת ושונה, שכלל לא הרשיתי לעצמי לחשוב עליה.

רוני פעל במקצועיות, בנחישות ובביטחון כאשר הציע לי לחשוב “מחוץ למשבצת” עבור עצמי, תוך מחויבות בראש ובראשונה להצלחתי. תוך שלושה חודשים, התחלתי דרך החדשה שבחרתי בעזרתו. פתחתי משרד עצמאי וכיום – שלושה חודשים לאחר מכן, אני קוצרת את הפירות שהם מעל ומעבר לציפיותיי.

אני ממליצה לכל מי שמצוי בהתלבטות – להפסיק להתלבט ולבחור בשיתוף פעולה עם רוני.
אין לי ספק, כי המסלול היחידי משם הוא להצלחה”.


צלצלו וקיבעו פגישה אישית ללא התחייבות: רוני דוניץ,  054-6652818