רוני דוניץ אימון אישי ועסקי

הרצאות

עולם האימון הוא עולם של אנשים. אנשים עם רצונות ושאיפות לצמוח, לשנות, לגדול, ליהנות ולהצליח יותר. אך יותר מכל, תהליך האימון מחבר את האדם למהות שלו, לתשובה לשאלה: כיצד לתת משמעות לכל מה שאני עושה, לכל מה שאני?

שמי רוני דוניץ ואני מתכבד להציג בפניכם מערך הרצאות לקהלים רחבים ומגוונים המבוסס כולו על ניסיון חיי: כמאמן, כמנהל לשעבר בתעשיות שונות וכאדם שהתגורר בארצות שונות במשך שנים, שם למדתי תרבויות שונות ועבדתי עם אנשים שדרכיי חשיבתם שונים ומרתקים. הרצאותי מלאות בדוגמאות, סיפורים וחומר מחשבה מעמיק לכל אחד. אז בין אם את או אתה נמצאים בשלב מעבר בחיים, בנקודת פריצה אישית או עסקית, בנקודת משבר או בשיאה של הצלחה שעליה תרצו לשמור, אני מאמין שאחד או יותר מהרצאותי תוכלנה לעמוד

לרשותכם ולסייע לכם.

שינוי הוא תהליך שמערער אותנו ומרסק את הרגלינו (עניין המעורר פחד וביעות אצל רובינו). זה לא שהרגל זה דבר רע. נהפוך הוא. בלי הרגלים לא היינו זוכרים לעשות דברים מבורכים כמו לצחצח שיניים מדי בוקר. אך לעיתים שינוי הרגלים הוא דבר מתבקש. אבל הפחד… בלב הוא דופק ונוקש.

מופע יחיד – “תגיד, מי אתה?”
מי אמר שהחיפוש שייך רק לצעירים?
בערב משולב הומור וסיפורים אישיים, רוני דוניץ לוקח את הקהל למסע אישי חובק יבשות – דרך צמתים, אירועים מכוננים, דילמות וסיפורים הנוגעים לחייו האישיים ובשאלות על זהות, הצלחה ואומנות הבחירה הנכונה.
“לתהות או לא להיות” זו לא השאלה – זו התשובה.
בהרצאה זו, סיפורי המרצה מתחברים לאותם סיפורים שבתוכנו- אלה שהיו, אלה שאולי לא היו, וגם אלה שעוד לפנינו בחיים.
מומלץ לכל אדם שחושב על חייו, פעם בחיוך, פעם בדאגה, אבל תמיד עם דרייב להגשמה עצמית ויצירת משמעות בעולמו.
אורך ההרצאה (המופע): כ- 70 דקות.

הרצאה 2: מדוע לא כדאי להשתמש ביד שמאל בהודו?
תקשורת בין תרבותית- השפה הגלובלית החדשה
התשובה לשאלה שלמעלה תפתיע אתכם…על שאלות כאלו ואחרות העולות במפגשים עם תרבויות שונות נלמד בהרצאה משעשעת ומרתקת מפי רוני דוניץ, מאמן אישי ועסקי בכיר, בעל ניסיון עשיר וידע עצום בתקשורת בין תרבותית.
בעוד שהיקפם של עסקים בינלאומיים גדל באופן דרמטי בעידן “הכפר הגלובלי” בו אנו חיים, אנו נזקקים יותר ויותר לפיתוח יכולות תקשורת רב-תרבותית על מנת לתקשר באופן יעיל עם אנשים מתרבויות אחרות משלנו אבל בעיקר להבין את המסר שלהם ולהעביר את שלנו בצורה יעילה.
חיבורים מהירים, מדיה חברתית וטכנולוגיה אינטרנטית האיצו את התפתחותם והטמעתם של קשרים בינלאומיים, אך ההישענות על טכנולוגיות “עיוורות תרבות” אינה מסוגלת למחוק את השפעה האדירה שיש לשוני תרבותי ביחסים הבין-אישיים בכל תחומי החיים. ההרצאה דנה בפערים שבין האדם למקלדת, כיצד אנו מציגים את עצמנו בוירטואליה וכיצד אנו נראים באמת במפגש האישי וכיצד ניתן לגשר על הפערים הטכנולוגיים-תרבותיים שנוצרים כתוצאה מאופי העולם העסקי והאישי החדש שנוצר.
הרצאה מרתקת זו מציגה אנקדוטות שונות, מאתגרות, ומשעשעות מ”השטח” ומארגונים בינלאומיים מסביב לעולם ומניסיונו של אנשים פרטיים, כמו גם קטעי וידיאו הממחישים את הנושא המרתק הזה בהומור משולב בכלים להרחבת המודעות הבין-תרבותית בעולמנו.
* ההרצאה עוסקת הן בפן העסקי הן בפן האישי המושפע מהבדלי תרבויות, בתחומים שונים לחלוטין כגון: זוגיות, משפחה, חברות, חינוך, קבלת החלטות וראייה לעתיד.
אורך ההרצאה: כ- 60 –90 דקות.

הרצאה 3: הרצאה מרתקת- “שינוי קריירה באמצע החיים- הלכה למעשה”
זה שההורים שלנו עבדו 30 שנה באותו מקום לא אומר שגם אנחנו נתנהג כך….
נגמרו הימים ההם שאדם לומד מקצוע (אחד), מוצא עבודה במקום (אחד) ומצפה לבלות שם את שארית חייו המקצועיים!
מחקרים מראים שבימנו, לאור העלייה בתוחלת החיים, הגלובליזציה והמהפכות הטכנולוגיות הרבות, רובנו צפויים לעבור שינוים בקריירה, ויותר מפעם אחת! להגיד זאת זה דבר אחד, לעשות את זה, זה כבר משהו אחר….
אז….
איך שולטים על הפחדים המנהלים אותנו?
איך מתמודדים עם חוסר הוודאות?
כיצד יוצרים יש מאין?
וכיצד מקשיבים ל”קול הפנימי” כאשר הקולות החיצוניים כה מרעישים ודומיננטיים?
בהרצאה זו נבחן יחד עם רוני דונץ, מאמן אישי ועסקי בכיר בעל שנים רבות של ניסיון, בצורה מעשית והומוריסטית את סיפור ההתמודדות האישי שלו בחיפושי קריירה מסביב לעולם ובין מקצועות שונים, חוויות וסיפורים רבים של מתאמנים שהלכו בדרך זו, שאלות מיקוד וטיפים מעשיים לביצוע הקפיצה המיוחלת וההתפתחות בתוך שינויי קריירה באמצע החיים.
הרצאה פוקחת עיניים, משעשעת ומעשית לכל אחד אשר ממתין לעשות את השינוי שלו אבל לא יודע איך להתחיל. או להמשיך.
אורך ההרצאה : כ- 60– 90 דקות.

הרצאה 4: סיפורים מחדר האימון:
מכשולים והתגברות בדרך להגשמת המטרות
על קואצ’ינג (“אימון”) כולם כבר שמעו- מדובר בדרך חדשה ופופולארית להעצים אנשים בדרך למימוש מטרות, אבל מהו סוד ההצלחה שלה וכיצד היא מסייעת מידי יום ביומי למיליוני אנשים בכל רחבי העולם , מהו סוד ה”קסם”?
רוני דוניץ, מאמן אישי ועסקי בכיר, בעל ניסיון של מאות מתאמנים ואלפי שעות אימון , יציג לכם את הסודות שמאחורי הקלעים של עולם האימון, ידבר על “סיפורי הדרך” של מתאמנים, כאלה ששאלו את השאלות (שרבים מכם גם וודאי שואלים את עצמם…) וגם הלכו לחפש את התשובות:
• אני רוצה שינוי ולא יודע למה? או לא יודע איך
• אני יודע מה אני רוצה אבל הפחד מנהל אותי- מה לעשות?
• אני יודע מה לעשות אבל ב”ת’כלס” אני פשוט לא עושה את זה! (דוחה, לא מספיק, לא מסודר, לא פורץ דרך…)
• אני עסוק בכאן ועכשיו, לא מצליח לראות את החזון…איך מרימים את הראש מעל היומיום ומתחברים וחותרים למטרה הגדולה
בהרצאה נחשף לכלי האימון היעילים והאפקטיביים ביותר ונראה כיצד הם לטובת המתאמן: המראה, הדחיפה, ההקשבה העמוקה, היחסים המיוחדים בגובה בעיניים, השאלות החותכות, החשיבה מחוץ לקופסה והעוצמה של ה”ביחד” במקום ה”לבד”.
הרצאה מעוררת מחשבה לכל מי ששוקל להתחיל בתהליך או שנמצא בתהליך של שינוי ומבקש לדעת יותר כיצד ניתן לנהל את התהליך בצורה יעילה וחכמה.
אורך ההרצאה :כ 60– 90 דקות

הרצאה 5(מומלץ כסדנא): ועכשיו, למשהו שונה לגמרי- ערב “סינרגיה ואנרגיה”-לחשוב יחד. לחשוב אחרת.
לעיתים אנו חושבים שאנחנו יודעים הכל על הקרובים אלינו- משפחה, חברים או קולגות. אולם, ישנם צדדים רבים בקרובים לנו אשר לא נחשפנו אליהם. לא כי לא רצינו אלא פשוט כי לא נוצרה ההזדמנות. ערב “סינרגיה ואנרגיה” המיוחד מאפשר להכיר את האחר בצורה אחרת. להכיר צורות חשיבה שונות, מידע אחר ולהיחשף לדעות שונות אשר לא היינו מצליחים להיחשף אליהן בשיחה “רגילה”… ובמקביל, לומדים גם לא מעט על עצמנו…
לעיתים, שיחה טובה דווקא בין אנשים שלא מכירים או לחלופין בין בני משפחה וחברים קרובים מדורות או ממקומות שונים, תגלה לכל הצדדים דברים בעלי ערך על עצמם, על אמונותיהם ועל הדברים החשובים להם.
אך השיחה הזאת לא תמיד באה מאליה, צריך ליצור את האווירה הנכונה, המניע המתאים, דרושים הנחיה וארגון נכונים, וכמובן, השאלות שפתוחות דיו בכדי לגרות את המחשבה ואת הרגש, מבלי “לאיים” או “לחפור” יתר על המידה…
ערב “סינרגיה ואנרגיה” מורכב ממפגשים אותנטיים, פתוחים ודינאמיים, המבוססים על פורמט של ‘שולחנות מסתובבים’.
כל שולחן מונה כ-4 אנשים הדנים יחדיו בסוגיות מעניינות באמצעות שיחה טובה עם “טעם של פעם”.
כל משתתף לוקח חלק במספר קבוצות שונות במהלך המפגש וזוכה לשוחח עם מגוון אנשים באווירה חברתית מהנה.
תרגילים וקוריוזים קצרים מאת המרצה משמשים הקדמה לערב מרתק ומאתגר שיאפשר לכל המשתתפים “לצאת מתוך השגרה”..
אורך המפגש: בין 60- 120 דקות.


צלצלו וקיבעו פגישה אישית ללא התחייבות: רוני דוניץ 054-6652818

_______

בעקבות הרצאתו של רוני דוניץ בחברת אמדוקס:

בשם חטיבת הפיתוח באמדוקס רעננה אני מבקש להודות לך על המפגש המרתק שהתקיים אתמול אצלנו- הדרך בה התכוננת אל הפגישה הייתה מעוררת השראה הגעת אלינו פעמיים על מנת ללמוד את המקום ואת האנשים שעובדים כאן. השקעת באינספור התכתבויות איתי על מנת לוודא שאתה בפוקוס לקראת המפגש וכמו שראית התוצאות מדברות בעד עצמן ועשרות רבות של עובדי החברה הגיעו לפגישה והתרשמו מאוד מהיכולת שלך.

יוסי דורון, מנהל מוצר

חטיבת הפיתוח

אמדוקס

————

אודות רוני דוניץ: מאמן עסקי בכיר ומוביל את פיתוח המאסטרמיינד בישראל, מעמיד לרשות מתאמניו ולקוחותיו כ- 8 שנות ניסיון וכ-4000 שעות אימון. במהלכם ליווה מנהלים רבים לפיתוח עסקי, ניהול עצמי, שינויי קריירה והגשמה עצמית, ואף הרצה במגוון נושאים הקשורים לעולם האימון האישי והעסקי. בעברו עסק כ-15 שנה בפיתוח עסקי בינלאומי בתחומי הביוטכנולוגיה וההיי-טק. קודם לכן שהה כחמש שנים במזרח הרחוק, שם עסק בהדרכת אנשי עסקים, לימוד תרבויות, שפות, אמנויות לחימה ושיטות רפואה מקומיות.

צלצלו וקיבעו פגישה אישית ללא התחייבות: רוני דוניץ 054-6652818