רוני דוניץ אימון אישי ועסקי

אימון עסקי

The Dunetz “Get-Go Plan”:

Your One Page Road to Success

תהליך פוקוס עסקי ליזמים ועסקים קטנים- מהיר, ממוקד, יעיל ויצירתי

כי רק כשאתה יודע לאן אתה הולך תוכל להגיע לשם!

יזם?

רוצה להקים עסק חדש?

בעל עסק קיים שלא מתקדם?

עובד לבד ומרגיש שמשהו חייב להשתנות כדי להצליח?

יש לי את הפתרון עבורך- The Dunetz Get-Go Plan ! תהליך מיקוד עסקי קצר, חד, מקצועי, יצירתי ויעיל לקידום עסקים קטנים ויזמים.

התהליך פותח כפתרון ממוקד, קצר ויעיל עבור אותם אנשים אשר אין להם את הזמן , המשאבים ולעיתים הסבלנות הכרוכים בתהליך גיבוש תוכנית עסקית אלא מחפשים תהליך קצר אך יעיל אשר ימקד את הפעילות והרעיונות שלהם ויזניק אותה לרמה הבאה.

ידוע כי לרעיונות לעסק יש חיים משל עצמם. הרעיון מתחיל בדר”כ כחלום להקים ,לגדול ולהצליח אבל לא תמיד יש לנו את הכלים לקחת אותו קדימה ולהפוך אותו לאמיתי, לעסק קיים ומניב. אחת הסיבות לכך הן חוסר תכנון וחוסר מיקוד במטרה. בשביל זה אני פה!

כמאמן עסקי מצליח במשך שמונה השנים האחרונות וכבעל הכשרה בינלאומית בתחום מנהל העסקים אשר ליווה עסקים רבים בתחילת דרכם, אני מציע לך את הניסיון העשיר שלי וכלי ניהולי חדש אשר יעשה לך סדר ברעיון (ובראש) וימקד אותך בהמשך הדרך בה אתה צריך להמשיך על מנת להצליח- כי רק כשאתה יודע לאן אתה הולך תוכל להגיע לשם.

מה כולל תהליך ?Get-Go Plan

1.     סדרה של שלושה מפגשים קצרים, אישיים וממוקדים בני שעה כל אחד.

2.     תהליך מיקוד מהיר, יעיל ויצירתי אשר ייבחן את העסק ו\או הרעיון שלך וייתן לך כלים להמשך הדרך.

3.     בחינת משותפת של החוזקות והחולשות של הרעיון ו\או העסק וטיפול בהן.

4.     התנעה עוצמתית של התהליך היצירתי של הרעיון ובחינת כלים ליישום מוצלח שלו.

5.     בסוף התהליך- יצירת תוכנית קצרה לעסק, מפת-דרכים ממוקדת ויעילה אשר תהפוך את החזון שלך לתוכנית פעולה יישומית .

התקשר עוד היום ונתחיל לעבוד על העסק שלך. קצר, ממוקד, יצירתי ויעיל- בדיוק כפי שאתה צריך אותו. והכל בעמוד אחד….

רוני דוניץ,MBA

מאמן אישי ועסקי בכיר

אימון עסקי לשיפור תוצאות

כולנו רוצים להתקדם בחיים, לשחק במגרש של הגדולים, להשיג ביושר ובעבודה טובה את אותן המטרות שמסבות לנו אושר, הנכללות תחת הקטגוריה “איכות חיים”. כך מרגישה הצלחה. בעזרת תוכניות אימון עסקי לשיפור תוצאות עסקיות, הדרך לשם היא רק עניין של החלטה.


זה שמגיע לך לקבל מקום של כבוד במקום העבודה / בעסק / בחיים המקצועיים – זה ברור. זה שהכל תלוי ביוזמה ובנחישות שלך – גם זה ברור… אבל האם ידעת שקיימת דרך טובה להכפיל את כוחך ולהציב אותך בראש הטבלה, עם יתרון ברור על פני המתחרים? תהליך אימון עסקי עם רוני דוניץ יעניק לך את כל הכלים לבצע את השינוי: לרדת מהגדר ולהתחיל לשחק במגרש של הגדולים.  להלן כמה מסלולים לבחירתך:

אימון לשינוי בקריירה. די לתירוצים, בואו נביא יחד את השינוי
נמאס לך מהעבודה שלך? רוצה לצאת לדרך חדשה אבל לא יודע איך ומה? בתהליך אימון עסקי  לשינוי בקריירה, לקוחותי נרתמים להצלחת פרק חשוב מאוד בחייהם, במקום בו רבים אחרים היו מקטרים ונתקעים. במסגרת אימון לשינוי בקריירה נזהה את הכיוון החדש בחיים, נפרוש וננתח אותו מכל הכיוונים, נעשה שימוש בכלים שיאפשרו את לקיחת הצעדים הראשונים וניצור יחד מסגרת מעצימה שתאפשר לך להמשיך הלאה בהצלחה ובביטחה.

אימון לשיפור תוצאות עיסקיות. מצעידים את העסק קדימה

מרגיש לבד בנטל קבלת החלטות וניהול העסק? עסוק מדי בכיבוי שריפות במקום לנהל, לשווק ולשפר את ביצועי המערכת? באימון עסקי לשיפור תוצאות עיסקיות נחגור אותך טוב-טוב במושב הנהג, נשים שתי ידיים על ההגה, נעמיד לצידך אדם שכל כולו מגוייס לסייע לך להתגבר על אותם מחסומים שעוצרים אותך מלהתקדם ולצמוח במהירות וביעילות – וקדימה לעסק…

בתהליך אימון עסקי לשיפור תוצאות עיסקיות תלמד לקבל החלטות טובות יותר, תמצא זמן לשווק את העסק ותגלה שאפשר לנהל גם את העסק וגם את החיים האישיים בדרך טובה ויעילה.

אימון להצלחה בניהול ובקריירה. לומדים לקבל החלטות טובות
מתקשה לממש את הפוטנציאל האישי שלך בעבודה? מרגיש שאינך יודע איך לייצר לעצמך הזדמנויות מקצועיות לצמיחה ולקידום? באימון להצלחה בניהול ובקריירה, אהיה עבורך הפרטנר לחשיבה, תכנון וקבלת החלטות קשות. בעזרתי תוכל ליצור סביבך רשת קשרים מניבה, תעיז ליזום מה שלא העזת עד כה, תגבש, תתכנן וגם תוציא לפועל את מפת הקידום שלך, על פי רצונך ומאמציך. כי החיים קצרים מיד לוותר על הדברים החשובים לנו ביותר.

אימון לייזר – קצר, ממוקד וקולע

מרגיש לבד בנטל קבלת החלטות וניהול העסק? עסוק מדי בכיבוי שריפות במקום לנהל, לשווק ולשפר את ביצועי המערכת? באימון עסקי לשיפור תוצאות עיסקיות נחגור אותך טוב-טוב במושב הנהג, נשים שתי ידיים על ההגה, נעמיד לצידך אדם שכל כולו מגוייס לסייע לך להתגבר על אותם מחסומים שעוצרים אותך מלהתקדם ולצמוח במהירות וביעילות – וקדימה לעסק…

 לקוחות מספרים

רוני האמין בי לכל אורך הדרך…והתוצאות הגיעו בהתאם…

“פגשתי את רוני בשלב של אבדן בהירות הדרך לאחר  סיום קריירה ארוכה כשכירה שבה הגעתי לראש הסולם המקצועי . בתבונתו, בכושר ההתבוננות המיוחד שלו, בהדרכתו ובהתעקשותו החביבה והבלתי מתפשרת פרצתי את דרכי למקומות חדשים, מגבשת לי את הכיוון הנכון לי אישית.

רוני עקשן וקפדן כשהוא בטוח ביכולת שלך להגיע למקומות הנכונים לך. יש לו כושר ניתוח ויכולת התבוננות מעמיקים ויכולת דחיפה של בולדוזר. תמיד ממוקד, תמיד ענייני, תמיד מקורי בהסתכלותו ובהדרכתו.”

עדנה

(לשעבר בראש סולם הניהול בגוף ציבורי)

——

מבלבול עסקי לניהול עסקי עם רוני  דוניץ….

כאשר הגעתי לרוני לא ידעתי מה זה אימון, ותאמינו לי שאצל רוני לומדים! בהתחלה הייתי עובד בעסק, הכל קרה במקרה, ללא תכנון או חשיבה, וזה עבד יפה רוב הזמן אבל לא הית התקדמות, הכל היה תמיד תקוע, ולא הבנתי למה! אצל רוני למדתי לנהל את העסק ולא להיות מנוהל ע”י העסק, למדתי לתכנן את הזמן, ולא לכבות שריפות, למדתי לקבוע נהלים ברורים להתנהלות מול לקוחות. היום יש לי תפקיד מוגדר בעסק, יש לי יעדים ומטרות, יש לי דרך מפורטת להגשמתם, והדבר הכי חשוב שאני זוקף לזכותו של רוני זה שעשיתי הכל לבד, אך בלעדיו זה לא היה קורה! מבולבלים?

אני ממליץ לכל אחד ואחת מכם לעבור תהליך אימון אצל רוני ולצאת מהבלבול!

סילויו אלמוג

מנהל ובעלים

Almog tec.- מערכות תקשורת והתארה


בתהליך אימון עסקי לשיפור תוצאות עיסקיות תלמד לקבל החלטות טובות יותר, תמצא זמן לשווק את העסק ותגלה שאפשר לנהל גם את העסק וגם את החיים האישיים בדרך טובה ויעילה.

רוני דוניץ, מאמן עסקי בכיר ומוביל את פיתוח המאסטרמיינד בישראל, מעמיד לרשות מתאמניו ולקוחותיו כ- 8 שנות ניסיון וכ 4000 שעות אימון. במהלכם ליווה מנהלים רבים לפיתוח עסקי, ניהול עצמי, שינויי קריירה והגשמה עצמית, ואף הרצה במגוון נושאים הקשורים לעולם האימון האישי והעסקי. בעברו עסק כ-15 שנה בפיתוח עסקי בינלאומי בתחומי הביוטכנולוגיה וההיי-טק. קודם לכן שהה כחמש שנים במזרח הרחוק, שם עסק בהדרכת אנשי עסקים, לימוד תרבויות, שפות, אמנויות לחימה ושיטות רפואה מקומיות.

צלצלו וקיבעו פגישה אישית ללא התחייבות: רוני דוניץ,  054-6652818