רוני דוניץ אימון אישי ועסקי

חברי המאסטרמיינד מדברים

“מפגשי המאסטרמיינד הם מקום בו המשתתף מקבל מניסיונם של אחרים ונותן מניסיונו. בפעילות השוטפת אנו חווים ומטפלים בבעיות ואתגרים דומים אך בסביבה עסקית אחרת ובווריאציות שונות. אני חושב שההזדמנות של כל משתתף לתרום לאחרים במפגשים האלה הוא יותר חשוב ממה שאנו לכאורה מקבלים. אנשים לא תמיד מבינים את העוצמה בנתינה לאחר, אבל זה מאד בולט בהתנהלות של המפגשים. אילו לא הייתי חושב כך לא הייתי מתאמץ להגיע למפגשים.”

ציון חלפון
מנכ”ל
ROTEM Control & Management

 

“המאסטרמיינד מבחינתי נותן אפשרות לחוויית השיתוף.זה לב העניין. לא מדובר על התייעצות מקצועית ספציפית עם רואה חשבון או עורך דין בבעיה נקודתית אלא על מפגש מפרה עם קשת רחבה של מנהלים ממגוון תחומי עיסוק וברמות שונות, המשתפים בבעיות ומצוקות עסקיות קטנות כגדולות, תוך דיון , הקשבה ושיתוף הכולל חשיפת חולשות. לא עסוקים כאן בלעשות רושם אחד על השני. המפגש נטול אגו ולכן כל כך יעיל ואיכותי.
רוני, בכישרון רב, מנהל מפגש בן 3 שעות באופן פתוח מקורי ומכבד.
הטמעת הרעיון כי הביקורת הארסית נשארת מחוץ לחדר, שונה מאוד מהמוכר לנו במיגזר העיסקי ולכן כל כך מוצלח.עבורי זה בפירוש פגישות של לחשוב מחוץ לקופסא!”

חן פרידנשטיין
מנכ”ל שרותי במה בע”מ

 

“רוני, חשוב לי להדגיש כי ההשתתפות במסטרמיינד בצומת החיים בו נמצאתי הזניקה אותי קדימה וסייעה לי בצורה משמעותית להמשיך את פעילותי כמנהלת משרדי. עשיתי שינויים מרחיקי לכת אשר כבר היום אני רואה את פירותיהם . תודה לך ולכל החברים.”

ת.מ., מנהלת ובעלת משרד בתחום השרותים

 

“השתתפתי בפגישות המאסטרמיינד המובלות ע”י רוני במקביל לאימון האישי המוצלח שעברנו יחד. הקבוצה תרמה לי הן בפן המקצועי והן בפן האישי. בפן המקצועי, הנושאים שעלו בקבוצות היו באופן מפתיע תמיד רלוונטיים, מעוררי מחשבה, ומצאתי את עצמי משפרת את המיומנויות הניהוליות שלי ומקבלת החלטות אמיצות כתוצאה מכך. לא פעם השתמשתי בפורום הזה לקבלת משוב תוך כדי העלאת לבטים ומצאתי שהקבוצה המרתקת הזאת תמיד “סיפקה את הסחורה”. בפן האישי, הכרתי אנשים איכותיים ביותר מהשורה הראשונה, בעלי ניסיון עשיר ומגוון אשר חלקם הפכו לידידים אישיים. זאת מסגרת מעשירה, מרעננת, ומרחיבת אופקים, שמעניקה באורח פלא כוחות מחודשים ומאפשרת ראייה שונה ויותר ממוקדת על חיינו ועבודתנו.”

רינה
מנהלת בחברת הי-טק

 

“השתתפתי במשך שנה ברציפות במפגשים של קבוצות מאסטר מיינד שרוני דוניץ גיבש והנחה. רוני מצליח ליצר אנרגיה חיובית תומכת המאפשרת לכל החברים בקבוצה להביע דעות, לשתף במחשבות ולחלוק בנוחות התמודדויות עסקיות ואישיות.
התוצאה מכל מפגש שכל חבר וחברה נהנים מקבלת כוח פנימי לפעולה, ומשפע של רעיונות שימושיים ותובנות בתחומים: עסקיים, אישיים וחברתיים.”

חיה לרון – מנכ”ל משותף
“חיה לרון תקשורת” משרד יחסי ציבור
“רומי לרון” חברה למיתוג

 

“עברתי עם רוני אימון אישי מוצלח ביותר ובמקביל השתתפתי בקבוצות המאסטרמיינד בניצוחו של רוני. במסגרת הקבוצות מעלים החברים נושאים המטרידים מנהלים בדרגות ניהול שונות ולכל אחד מאיתנו הייתה ההזדמנות ללמוד מניסיונם של אחרים, לקבל משוב מהקבוצה, ולהרחיב את אופקינו ולחוות דעתנו בנושאים שונים בתחום הניהול שהועלו ע”י רוני בכל מפגש. עוצמת הנתינה והפתיחות של חברי הקבוצה הפתיעו אותי בכל פגישה מחדש.”

ג’. עורכת דין

 

“אני חבר וותיק בקבוצת המאסטרמיינד בהנחייתו של רוני דוניץ. התנהלות הקבוצה והארגון המדוקדק מסייע למשתתפים להשיג את מטרות המפגש בנוחות ונעימות. במפגש עצמו יש פתיחות ונתינה יוצאות דופן. כמנחה, רוני גורם למשתתפים להרגיש נוח בסביבה זרה ולאפשר לכל אחד להיפתח ולשתף את הבעיות הניהוליות שלו, דבר המאפשר לקבוצה לסייע למשתתפים להפיק תוצאות מעולות וביצועי שיא של חשיבה מחוץ לקופסא. אני מוצא שאני לומד הרבה על התנהלות של מנהלים אחרים שחיים על פי מודלים עסקיים שונים משלי ועם ניסיון אחר משלי. אין הרבה הזדמנויות לחוות דבר כזה.”

עופר דליות, מנהל תחום החינוך בחברת מייקרוסופט ישראל

 

צלצלו וקיבעו פגישה אישית ללא התחייבות: רוני דוניץ 054-6652818