רוני דוניץ אימון אישי ועסקי

לראשונה מפגש נטווריקנג ייחודי: קבוצת בעלי עסקים אתיופיים ובעלי עסקים וותיקים

(הודעה לעיתונות)

27.06.12, 19.00, מסעדת “חבש”, רחוב הנגב 8 – תל-אביב

(למוזמנים בלבד- דמי השתתפות וארוחה- 80 ש”ח)

במפגש ב 27 ביוני, צפויים עשרות משתתפים – מרביתם חברי קבוצות מאסטרמיינד העסקיות בהובלתו של רוני דוניץ, מאמן אישי ועסקי בכיר.

הקבוצה המארחת היא קבוצת “EBSG” , Ethiopian Business Success Group , שהקים דוניץ ביחד עם שותפו, טקבה איתי אשטו, יזם וותיק בתחום התיירות, יוצא הקהילה, “פרויקטור” רב- גווני עם ניסיון רב שנים בייזום פעילות בקהילה.

פעילות הערב תהיה ב”מסעדת חבש” בתל-אביב, ותכלול אוכל אתיופי מסורתי מלווה במוזיקה וריקוד אתיופי.

קבוצת EBSG קמה לפני כחצי שני לאור הזיהוי שבקהילה האתיופית בארץ קם דור חדש אשר גדל וחונך בישראל שגם הוא זקוק לכלים  ומסגרות של האצה אישית ועסקית הבאים מהמערב.

הקבוצה נמצאת במגמת התרחבות וכיום חברים בה כ-15 יוצאי הקהילה העוסקים בניהול, מקצועות חופשיים ובעלי עסקים – רובם בעלי תואר אקדמי אחד או יותר.

עיקרון המאסטרמיינד הוא ש “אנשים העוזרים זה לזה להצליח, עוזרים לעצמם להצליח יותר”. בקבוצה דנים בסוגיות, דילמות ונושאים הרלוונטיים לחברים, תוך כדי שימת דגש על הקשבה, תמיכה, סיעור מוחות ומתן סיוע אחד לשני.

דוניץ, יליד ארה”ב, עם וותק רב באימון ובניהול עסקים בינלאומי, מנחה קבוצות מאסטרמיינד בארץ כבר 7 שנים בקרב האוכלוסיה העסקית, ופיתח מודל ייחודי בנושא. הרעיון של EBSG  נולד כאשר דוניץ פגש באיתי טקבה אשטו לקבל ייעוץ לקראת טיול באתיופיה – ומאותו רגע לא נפרדו דרכם של השניים והם עושים יחד פעילות נרחבת המיועדת להעצים, לקדם וליצור קשרים עבור  בעלי עסקים ומנהלים יוצאי אתיופיה.

לפי מארגני האירוע, במפגש הנטוורקינג הייחודי הזה טמונות הזדמנויות לא רק ליוצאי הקהילה אלא גם לוותיקי הארץ: “מדובר בחבר’ה “על רמה” שתופסים לאט ובביטחון את מקומם כאנשי צבא, עורכי-דין,יזמים ובעלי עסקים.

“עם ההתפתחות מגיעות, כמובן, ההזדמנויות  העסקיות”, אומר דוניץ. טקבה אישטו מוסיף: “המושג של “חזק מעצים את החזק” הוא רק בתחילתו אצלנו בקהילה. המאסטרמיינד והנטוורקינג הם בדיוק הכלים שאנו צריכים לקדם את החומר האנושי המצוין שיש לנו בקהילה משום שלפי מה שנראה כרגע, הפוטנציאל הוא עצום”.

לסיקור, ראיונות ותמונות – ניתן לפנות לרוני דוניץ 054-6652818

הוספת תגובה