רוני דוניץ אימון אישי ועסקי

לראשונה מפגש נטווריקנג ייחודי: קבוצת בעלי עסקים אתיופיים ובעלי עסקים וותיקים

(הודעה לעיתונות)

27.06.12, 19.00, מסעדת “חבש”, רחוב הנגב 8 – תל-אביב

(למוזמנים בלבד- דמי השתתפות וארוחה- 80 ש”ח)

במפגש ב 27 ביוני, צפויים עשרות משתתפים – מרביתם חברי קבוצות מאסטרמיינד העסקיות בהובלתו של רוני דוניץ, מאמן אישי ועסקי בכיר.

הקבוצה המארחת היא קבוצת “EBSG” , Ethiopian Business Success Group , שהקים דוניץ ביחד עם שותפו, טקבה איתי אשטו, יזם וותיק בתחום התיירות, יוצא הקהילה, “פרויקטור” רב- גווני עם ניסיון רב שנים בייזום פעילות בקהילה.

פעילות הערב תהיה ב”מסעדת חבש” בתל-אביב, ותכלול אוכל אתיופי מסורתי מלווה במוזיקה וריקוד אתיופי.

קבוצת EBSG קמה לפני כחצי שני לאור הזיהוי שבקהילה האתיופית בארץ קם דור חדש אשר גדל וחונך בישראל שגם הוא זקוק לכלים  ומסגרות של האצה אישית ועסקית הבאים מהמערב.

הקבוצה נמצאת במגמת התרחבות וכיום חברים בה כ-15 יוצאי הקהילה העוסקים בניהול, מקצועות חופשיים ובעלי עסקים – רובם בעלי תואר אקדמי אחד או יותר.

עיקרון המאסטרמיינד הוא ש “אנשים העוזרים זה לזה להצליח, עוזרים לעצמם להצליח יותר”. בקבוצה דנים בסוגיות, דילמות ונושאים הרלוונטיים לחברים, תוך כדי שימת דגש על הקשבה, תמיכה, סיעור מוחות ומתן סיוע אחד לשני.

דוניץ, יליד ארה”ב, עם וותק רב באימון ובניהול עסקים בינלאומי, מנחה קבוצות מאסטרמיינד בארץ כבר 7 שנים בקרב האוכלוסיה העסקית, ופיתח מודל ייחודי בנושא. הרעיון של EBSG  נולד כאשר דוניץ פגש באיתי טקבה אשטו לקבל ייעוץ לקראת טיול באתיופיה – ומאותו רגע לא נפרדו דרכם של השניים והם עושים יחד פעילות נרחבת המיועדת להעצים, לקדם וליצור קשרים עבור  בעלי עסקים ומנהלים יוצאי אתיופיה.

לפי מארגני האירוע, במפגש הנטוורקינג הייחודי הזה טמונות הזדמנויות לא רק ליוצאי הקהילה אלא גם לוותיקי הארץ: “מדובר בחבר’ה “על רמה” שתופסים לאט ובביטחון את מקומם כאנשי צבא, עורכי-דין,יזמים ובעלי עסקים.

“עם ההתפתחות מגיעות, כמובן, ההזדמנויות  העסקיות”, אומר דוניץ. טקבה אישטו מוסיף: “המושג של “חזק מעצים את החזק” הוא רק בתחילתו אצלנו בקהילה. המאסטרמיינד והנטוורקינג הם בדיוק הכלים שאנו צריכים לקדם את החומר האנושי המצוין שיש לנו בקהילה משום שלפי מה שנראה כרגע, הפוטנציאל הוא עצום”.

לסיקור, ראיונות ותמונות – ניתן לפנות לרוני דוניץ 054-6652818

הזמנה לשיחה עם טעם של פעם. ערב שילוב מוחות באווירה ביתית

הזמנה לערב מסוג אחר ובעומק אחר!

לעיתים, שיחה טובה דווקא בין אנשים שלא מכירים, או לחלופין בין בני משפחה וחברים קרובים מדורות או מקומות שונים, תגלה לשני הצדדים דברים בעלי ערך על עצמם, על אמונותיהם ועל הדברים החשובים להם.

ערב שילוב מוחות מורכב ממפגשים אותנטיים, פתוחים ודינאמיים, המבוססים על פורמט של ‘שולחנות מסתובבים’. כל שולחן מונה כ-4 אנשים, הדנים יחדיו בסוגיות מעניינות באמצעות שיחה טובה עם טעם של פעם. כל משתתף לוקח חלק במספר קבוצות שונות במהלך הערב, וזוכה לשוחח עם מגוון אנשים באווירה חברתית מהנה. ערב מרתק, מאתגר עם “יציאה מתוך השגרה” לכל המשתתפים.

זוכרים את השיחות ה”הן”…?

אני זוכר את השיחות המדהימות שהיו לי פעם… הן התנהלו בכל מקום, עם אנשים שלא הכרתי מימי.
במקומות הרחוקים ביותר: באמצע טרק בהרי ההימלאיה, בנסיעות רכבת ארוכות בהודו, בפאב אנונימי בצפון סקוטלנד או באמצע טרמפ במדבריות של ארה”ב.
במקומות הכי קרובים לבית: באמצע שמירה במילואים, בתור לקופת חולים או תוך כדי נסיעה בפקק שלא נגמר.
לפעמים השיחה עם אנשים לא מוכרים לוקחת אותנו למקומות שלא קל להגיע אליו בשגרת היום-יום.

שיחה טובה יכולה אפילו לשנות קצת את החיים, לגרום לכך שתהיה אדם טיפה שונה בסופה, מזה שהיית בתחילתה.

אני חושש שהחברה שלנו הולכת ומאבדת את הערך המהותי הגלום בשיחה “ללא מטרה”, שיחה של אנשים הצועדים בדרכי  החיים הבוחרים פשוט לשתף אחד את השני במה שעובר להם בראש ומה שקורה להם בנשמה: בזמן נתון, במקום מסוים – ללא תכנון, מסע שכנוע, מטרה או “תכנית על”.

סתם, שיחה טובה בין בני אדם. כמו השיחות “ההן” שאני זוכר מפעם…

מאסטרמיינד מנהלים\בעלי עסקים חדש בהתארגנות

מאסטרמיינד על פי מודל DunetzMasterminds

נסיון של מעל 6 שנים, עם מאות שעות ומשתתפים…

אנשים שעוזרים זה לזה להצליח, עוזרים לעצמם להצליח יותר!

 

קבוצת מאסטרמיינד חדשה מתארגנת- הזדמנות חדשה!

מי מתאים? אנו מחפשים אותך, מנהל\מנהלת בארגון או בעל\ת עסק עם ניסיון רב\משמעותי, עם הרבה ממה לתת והרבה רצון גם לתת וגם לקבל- בחיים וגם בעסקים!

  • מוטיבציה אישית גבוהה
  • גישה חיובית לשינוי, ובכלל לחיים!
  • רצון עז ללמוד מאחרים, לעשות למען עצמך, פתוח ללמוד לחשוב אחרת
  • בטחון אישי ויצירתי
  • מחויב לתוצאות ולהפרייה הדדית
  • אמונה אמיתית שהנתינה והקבלה הן שני צדדים של אותה מטבע
  • מחויב להתפתחות האישית שלך וכמובן להצלחה!

 

מועד צפוי לתחילת הקבוצה: מפגש לא פורמאלי לגיבוש והרשמה לקראת סוף מאי, התחלה בפועל- יוני 2011.

מפגשים אחת לחודש, במכון מופת בתל-אביב, בשעות הערב, שלוש שעות.

המשתתפים יתקבלו לאחר ראיון טלפוני אישי עם רוני דוניץ.

מסגרת מחויבות: 6 מפגשים חודשיים.

תשלום: 1290 ₪ + מע”מ (אפשר בתשלומים).

לקריאה נוספת על המאסטרמיינד במודל Dunetzmasterminds.

נשמע מענין ומתאים? צרו קשר היום עם רוני: -054-6652818

 

אימון לילי עם אריה מליניאק

פעם הוא היה מריץ ספורטאים לאור הירח והכוכבים,  לאחר מכן בין האנשים הבולטים ביותר בתחנה המיתולוגית גלי צה”ל, היום עוסק באימון וגם מקרב את העם לעוצמת האימון מעל גלי האתר. בשבוע שעבר התארחתי בתכניתו של אריה מליניאק “ציפורי לילה מאמנות” וחזרתי עם המון חוויות וקצת ג’ט לג….

ב-22.3.11 הייתה לי את הזכות להתארח באולפן גלי צה”ל, בתכנית הידועה של אריה מליניאק “ציפורי לילה מאמנות”. נזכרתי שהפעם האחרונה שהתארחתי באולפן רדיו הייתה לפני כ- 35 שנה, באולפן של בית-ספר תיכון בעיירה קטנה בלונג-איילנד, ניו-יורק…

אז איך היה? היה כיף! לעשות את דרכי לדרום יפו בשעת לילה מאוחרת (24:00(, להתוודע לבנין ה”מאוד לא מרשים עד מצחיק-כמה-שהוא-מזעזע” שקוראים לו גלי צה”ל. בכניסה פגשתי שומר עם נשק הישן שנת לילה עמוקה בכניסה לבניין (היה לי קצת לא נעים להעיר אותו, מסכן…); לעשות תוכנית ספונטנית לגמרי בהובלתו המוחלטת של אריה מליניאק, מקצוען שחבל על הזמן, ולראות ולחוש איך שכל כך הרבה דברים קורים בו זמנית בזמן שאנו – אלה שמקשיבים לרדיו בבית, באוטו או בכל מקום – ממש לא מודעים להם.

השיחות הליליות שטו להן בקלילות ובנעימות רבה מאימון למאסטרמיינד, דרך סיפורים מהעולם העסקי ועד לכל מיני מטעמים אחרים. מתאמנים וחברי המאסטרמיינד מהעבר וההווה הוזמנו להתקשר לאולפן, כך שנוצרה עבורי מעין תחושה של “פגישת מחזור” כאשר שירי ה- Beatles, Dire Straits ו Joe Cocker, מוסיפים ניחוח מיוחד במינו לאווירה, כמו גם את הרצון להיכנס לשיחות עומק לאור הכוכבים.

בקיצור – חוויה מקסימה, ותודה לכל מי שנתן את חלקו בעשיה.

 

למי שלא שמע (וגם למי שכן) – הלינקים הבאים לרשותכם. בכיף….

 

רוני דוניץ מתארח אצל אריה מליניאק, שעה ראשונה, “ציפורי לילה מאמנות”, גלי צה”ל, 22.3.11.

 

רוני דוניץ מתארח אצל אריה מליניאק, שעה שנייה, “ציפורי לילה מאמנות”, גלי צה”ל, 22.3.11.